Home // Pranie wykładzin Wrocław

Pranie wykładzin Wrocław

Pranie wykładzin Wrocław

Firma Kama, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży zapewnia najlepsze usługi w zakresie zachowania czystości. Naszym priorytetem jest hasło najlepsze pranie wykładzin Wrocław. Dzięki Nam, czystością pomieszczeń szczyci się między innymi Telewizja Dolnośląska, czy ATM, oraz wiele mieszkań osób prywatnych.

Zadowolenie klienta jest dla firmy priorytetem do którego dążymy poprzez profesjonalne i sumienne podejście do każdego powierzonego zadania. Świadczy o tym fakt indywidualnego podejścia do każdego z naszych klientów, gdyż każdy z nich jest dla Nas najważniejszy. Przed podjęciem pracy uzgadniamy z Państwem zarówno powierzchnię, którą mamy się zająć, jak i częstotliwość samego sprzątania – jest to ważne zwłaszcza w miejscach biurowych. Dodatkowo zabezpieczamy wszelkie meble i parkiety znajdujące się w danym pomieszczeniu.

Dlaczego warto zainteresować się oferowanym przez nas praniem wykładzin i dywanów?

Samodzielne próby i różnorakie „domowe” sposoby na utrzymanie czystości tego typu powierzchni mogą skutkować nieodwracalnym zniszczeniem materiału. Nasza firma używa specjalistycznego sprzętu zaprojektowanego specjalnie do prania dywanów i wykładzin, dzięki czemu efekt czyszczenia będzie bardziej zauważalny, długotrwały i bezpieczny dla przebywających w pomieszczeniu alergików. Nasze odkurzacze posiadają również inną ważną cechę – pozwalają na niezwykle szybkie wykonanie zlecenia. W ciągu niespełna 30 minut jesteśmy w stanie dokładnie oczyścić powierzchnię około 10m2.

Nie muszą się Państwo również martwić o kulturę pracy – wszelkie czynności porządkowe wykonujemy w godzinach ustalonych wcześniej z klientem (również po godzinach pracy jego pracowników), tak by już następnego dnia wykładzina, lub dywan była sucha i schludnie wyczyszczona. Stąd najlepsze pranie wykładzin we Wrocławiu.

Pranie wykładzin Wrocław

W parze z najlepszą jakością usług idzie również bardzo przystępna cena. Koszt prania wykładzin o metrażu do 40 m2 to jedyne 150 zł, zaś powyżej danej powierzchni – od 5 zł za każdy metr kwadratowy. Jesteśmy elastyczni, co oznacza iż rozpatrzymy wszelkie uwagi i prośby, które Państwo Nam powierzycie.

W celu zapewnienia Państwu jak najlepszej jakości naszych usług wprowadziliśmy możliwość wystawienia faktury VAT. Nasza działalność nie ogranicza się do samego Wrocławia . Przyjmujemy zlecenia w promieniu do 20 km od miasta.